Комп’ютерна томографія

Комп’ютерна томографія – це інструментальний метод діагностики, який полягає у комп’ютерному моделюванні інформації, отриманої рентгенологічним способом. Це метод вибору при великій кількості діагнозів, використовується і для первинної діагностики, і для перехресної діагностики та оцінки динаміки лікування.

Комп’ютерна томографія в Ізмаїлі покликана забезпечити мешканців цього великого міста Одеської області оперативною, якісною діагностикою в радіусі свого місця проживання.

Процедура комп’ютерної томографії складається з трьох важливих етапів:

  1. Сканування – це проходження через організм рентгенівських променів.
  2. Перетворення інформації, отриманої рентгенівським методом, у цифровий код.
  3. Синтез й аналіз отриманих цифрових зображень.

Чим більше зрізів комп’ютерного томографа, тим більше «рентгенівських знімків» на одиницю часу він зробить, і тим більше інформації для 3D-моделювання кінцевого зображення у нього буде. Але найважливіше, як і при будь-якій діагностиці, це компетентність лікаря-рентгенолога.

Не потрібно боятися променевого навантаження під час цього дослідження. Воно зведене до мінімуму та не перевищує дози випромінення, яку отримує людина за годину перебування на пляжі у сонячний день.

Комп’ютерна томографія в Ізмаїлі дає клініцисту інформацію для встановлення коректного діагнозу. Це дуже важливий етап у наданні якісної медичної допомоги.